0(212) 281 62 42 - 43

Geri BOĞAZ TURU

TEKNEYLE  BÜYÜLEYİCİ  BOĞAZ  TURU

İstanbul Boğazı, ya da diğer adıyla Boğaziçi, dünyada tartışmasız en görkemli manzaralara sahiptir. Yeryüzünün hiçbir yerinde iki kıtanın ve medeniyetlerin, doğu ve batı kültürlerinin böylesi eşsiz bir ihtişamla kaynaşması görülmez.  İstanbul’u ziyaret edenler için tekneyle Boğaz turu,  görülmesi elzemdir. Gezi, geniş ve büyüleyici Boğaz’ın kıyılarınca, güzel bir mekanda siz yüzyıllara tanıklık ederken, etkileyici ve sihirli bir yolculuğa dönüşüyor adeta…

İstanbul ismini telaffuz ettiğimizde, Boğaziçi’ni, muhteşem yalıları, süt beyaz martıları, beyaz ve mavi bulutlar gibi suyun yüzeyinde kayan vapurları, denizin seslerini ve kıyı boyunca yan yana sıralanmış sayısız balık restoranlarını tasavvur ederiz. “ Boğaz ”, İstanbul’un ikinci adı, ziyaretçileri için bir cazibe merkezi, neredeyse gerçekleşen bir rüya gibidir. İstanbul Boğazı Asya’nın giriş limanıdır. Doğu’nun Batı’ya dönük yüzüdür de.

Boğaz’da geçirilen zaman unutulmazdır, çünkü ortamının yarattığı his, size bir aşkınlık duygusu çağrıştırır. Boğaz’ı görenlerin, tuzlu deniz suyunun tadını çıkaranların ve özellikle gün batımını yaşayanların, evlerine döndüklerinde anlatacak çok şeyleri olacaktır.

"Dünyadaki tüm şehirler zamanla yok olabilirler, fakat İstanbul insanların kalplerinde yaşamaya  devam edecektir" der Gyllius.

Gelin, her zaman hatırlayacağınız güzel bir deneyime sahip olun! Ultra lüks teknemizde, profesyonel ve tecrübeli  rehberiniz eşliğinde, Boğaz’ın eşsiz manzaralarının keyfini çıkarın…

TALEP FORMU