0(212) 281 62 42 - 43

Geri SEYAHAT HİZMETLERİ

"İnsanlar neden seyahat eder?" sorusuna aranan yanıtlar ile seyahat amaçlarının  bilinmesi, özellikle seyahat sektörünün kalite ve hizmet anlayışında farklı beklentilerin yerine getirilmesi açısından önem taşımaktadır. İlk çağlardan bugüne kadar devam eden seyahat ihtiyacını günümüz şartlarında hangi motiflerin şekillendirdiğine bakmamız önem taşımaktadır. Eski çağlardan sanayi devrimine kadar, insanların seyahat nedenleri dinsel veya ticari amaç taşıyordu. O dönemlerdeki turizm hareketlerinin örnekleri aranırsa, bunlara en güzel örnekler, Müslümanların Mekke’yi, Hristiyanların Kudüs’ü ziyaret etmeleri grup seyahatleri olarak kabul edilebilir. İlk çağda, insanlar daha ziyade din, sağlık ve merak etme duygusu gibi sebeplerden dolayı seyahat etmekteydiler. Örneğin Çinliler ticaret amacıyla seyahat ederken ulaştıkları yerlerdeki topluluklar da ticareti daha başka bölgelere seyahat ederek gerçekleştirmekteydi.

Günümüzde ise, seyahatler için teknolojik imkanlar en üst seviyelere ulaşmış olmakla beraber, planlama ve organizasyon süreçleri zaman, tecrübe, takip ve farklı dokunuşlar gerektiriyor.

Engin tecrübemizle, Dünya’nın her köşesine, özel ve tatil amaçlı seyahatlerinizin yanısıra, satışlarınızı artırma, iş ortaklarınızı ödüllendirme, dönem toplantıları gerçekleştirme, bilimsel kongrelere ve uluslararası fuarlara katılım amaçlı organizasyonlar tasarlıyor, seçilecek destinasyona, ilgi alanına ve bütçelere uygun, ulaşım, konaklama, restoran, aktivite alternatifleri sunuyoruz.

TALEP FORMU